Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagyjam abba az Infacol...

Mikor hagyjam abba az Infacol adagolását? A védőnő szerint 3 hónapos korban hagyjam abba. De egyből? Vagy folyamatosan? És akkor már biztosn nem fog fájni a hasa?

Figyelt kérdés
Aki abbahagyta az infacol adagolását a babájánál, annak a babájának már nem volt hasfájása? 3 hónapos lesz egy hét múlva, és abba kéne akkor hagyni. Deattól tartok, hogy fájni fog még a hasa. Rögtön abbahagyjuk? Vagy fokozatosan hagyjam ki az adagolást? És nem fog fájni a hasa nélküle?
2011. aug. 27. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rögtön abbahagytam,és nem tért vissza a hasfájása,de ha mégis azt úgyis észreveszed.
2011. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először csak néhány evés előtt "elfelejtettem" beadni, mikor láttam hogy ugyanúgy tud szépen büfizni és nincs semmi baj, akkor elhagytam teljesen.
2011. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is rögtön abba hagytam.De nálunk nem használt.
2011. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb. 2 hét után kezdtem csökkenteni, az ára miatt próbálkoztam. először csak nappal, majd minden 2. etetésnél adtam. aztán pár hetes korában már elég volt csak este és utána már csak elhagytam azt az egyet
2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!