Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a gyerekülés...

Szerintetek jó ez a gyerekülés? Esteleg van valakinek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]

Ha esetleg van más amit ajánlanátok, az is érdekel. A lényeg, hogy kisfiam 6,5 hónapos és már 9 kg, szóval a hordozót lassan kinövi. Szükségünk van egy jó gyerekülésre, ami lehetőleg isofix-es, menetiránynak háttal (is) rögzíthető és minél tovább kisolgálja. És ha lehet ne menjen rá a gatyánk...


2011. aug. 28. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pierre ülésünk van, nem pont ez, de nagyon szeretem, kényelemes, jól bírja. Én megvenném ezt.
2011. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2011. aug. 28. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


énezt vettem, ugyanolyan paraméterkkkel rendelkezett a fiam mint a tied. Nagyon szeretjük, annyira jól be lehet kötni, hogy meg sem moccan az ülés. nem izofixes, de racsnis bekötésű, és szuper. Jókat alszik benne, most 15 hós. Egy jó tanács: gyerekkel menjetek vásárolni, mert én az Espiro oprimat akartam venni, beletettem a fiam a boltba, és el kezdett nyöszörögni, fészkelődni, ebbe beletettem és tök jól érezte magát. Hosszú uton is voltunk vele, és nem nyűglődödtt. Én csak jót tudok mondani róla. Ára is szuper szerintem.

2011. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és már néztem, ha váltanunk kell majd, akkor ugyanilyen márkát veszek, csak a 9-36-os ülést. Ebbből is látszik , hogy nekem bejött:-) ja, és a teszteredményei is kiválóak, az ismertetője között ott a link, ahol megnézheted.Jó vásárlást:-)
2011. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!