Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price játék, akinek...

Fisher Price játék, akinek ilyen van segítene? Hogy zenél ez? Mert vettünk egyet de sehogy sem zenél, bármit csinálunk vele.

Figyelt kérdés

A honlapon azt írják,felhúzhatós és egy dalt játszik.

[link]


2011. aug. 28. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs az elem környékén egy keményebb fólia darab, amit ki kell venni, hogy működjön? csak tipp ...
2011. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 R. Zita ***** válasza:
Szia! Mi is kaptunk ilyet annak idején, de én például nem is tudtam, hogy ennek zenélni kéne. :) Délután előkeresem és megnézem, hátha közösen rájövünk. :)
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek,de ez a fajta nem felhúzós és nem zenél.Mi is kaptunk ilyet ajándékba.Csak akkor ad ki hangot ha ütögeti a baba.
2011. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,de nem zenél,nem is tudtam,h zenélnie kéne.
2011. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Rájöttem,hogy a Brendonnak a csengetés is zene:))Szóval csak csenget,de nem zenél.Csak nem értem miért írták oda hogy felhúzós.
2011. aug. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!