Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a fiam,87 cm és 11...

13 hónapos a fiam,87 cm és 11 kilo, szerintetek mekkora méretü téli kabátot nézzek neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
92-98-ast
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 28. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha már most ekkora,akkor tuti jó gyorsan nő és még nem a következő hónapban lesz tél..

Mindenesetre mérd meg hogy most mekkora az újjhossza a mostani kardigánjának,vagy pulcsijának és arra számolj rá vagy 10-15 cm-t...csak hogy tuti ne lógjon ki belőle a kis karja majd a télire..-legalábbis ha én most vennék a kislányomnak télire kabátot,akkor biztos így tennék..

Amúgy jó magas kisfiad van! :)

Nekem a kislányom most 2 évesen ekkora :)

2011. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 2 éves kislány anyuja vagyok ismét..

az kimaradt hogy ha mondjuk teszen veszel neki,akkor meg ügye ott rátudsz kérdezni az újjhosszra,vagy ha boltban,akkor meg tudsz magaddal mércét vinni...

én ha jól emlékszem,akkor a hónaljtól mérettem mindíg a dolgokat,ha ilyenről volt szó..

2011. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!