Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilikon szívókás itatópohár...

A szilikon szívókás itatópohár nem árt ugyanúgy a fogacskáknak, mintha cumisüvegből inna? Kisfiam 7 hónapos, és már kipróbáltunk sokféle itatópoharat, de egyikből sem akar inni. Ha csak vizet iszik, akkor is árt a fogaknak ha cumisüvegből issza?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem a c.üveg sem árt a fogaknak.

1. rengeteg fogszabályozós cumit és c.üveget lehet kapni

2. ha nem játszani adod oda a c.üveget, nem árt a fogaknak a benne levő étel/ital, hiszen nincs tovább a gyerek szájában pár percnél, amíg megeszi/issza az ételt/italt. Ha kanállal v pohárból csinálod uezt, az időtartam szerintem hasonló

3. ha tényleg annyira ártalmas lenne a c.üveg, akkor a mi korosztályunkban, és az előttünk levő generációkban csak rossz, eldeformált fogazatú emberek lennének, mivel akkor sem tudott mki szoptatni, és még a c.üvegek sem voltak ennyire modernek, kidolgozottak! Azt már hozzá se teszem, h mindent etettek meg akkoriban a csecsemőkkel!

Nos, a fentiekre alapozva, valszeg nyugodtan itathatod a babádat szilikonos pohárból, c.üvegből!

Azonban, ha nem akarod, mert úgy érzed, h ártalmas, ne adj neki itatópoharat, c.üveget, próbáld kanállal kortyonként, v rendes pohárból!

2009. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!