Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának naponta...

Tápszeres babának naponta hányszor kell, hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés
2 hetes kislányom a Milupa Milumil Ha1 tápszert kapja, sajnos nincs tejem! És két napja küszködik a székeléssel, állandóan erőlködik, de magátol nem távozik a széklet, csak ha szélcsövezem! Akkor az elején kicsit keményebb a széklete aztán, normál állagú! Lehet a tápszertől??? Hogyan segithetnék neki???
2009. ápr. 18. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
probáld meg itatni kicsit lazit rajta hátha segit
2009. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy a tápszertöl van mi is igy voltunk és kb 2 honapig segitettem neki.probálj meg váltani tápszert
2009. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 1x,nálunk is volt ilyen az elején,igen,meg kell szoknia a tápszer a picurnak,aztán kialakul.Később többmindent próbálhatsz ami esetleg segíthet,pl enyhe kamillateát,de még picike.Kérdezd meg a dokitokat,milyen kúpot lehetne neki adni,és próbáld minél többet tornáztatni,simizni a pociját.
2009. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok,a napi 1x-t a kakira értettem,hogy tápszeres babáknál annyi elég.
2009. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az en babamnak másfél naponta van, es o is nagyon megkuzd vele, pedig amig szopizott, kajalas kozben "kicsusszantak" a dolgok. sajnos a tapszer jobban leterheli, és lassabban is emészti, ezen nem tudunk segiteni, ha nagyon vészes, tapszervaltas :(
2009. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érdemes (gyenge) édesköményteát főzni, lehűteni és abban elkeverni a tápszert.

Nekem ezt a gyerekorvos ajánlotta mikor 100% tápszeres lett és 4 napig nem volt széklete.

Nekünk nagyon bevált, kb. 1 hétig kapta így a tápszert, meg nagyon hasfájós napokon.

2016. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!