Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zöldségpüréket csinálha...

Milyen zöldségpüréket csinálhatok a 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Már eszünk céklát, sóskát, spenótot, sütőtököt, brokkolit, répát, mindet krumplival, és van amibe csirkemellet is teszek. Mit lehetne mostmár beújítani lassan?
2011. aug. 29. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Paradicsomos főzelék, máj, tésztás (durum) főzelékek, cukkini.
2011. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A felsoroltakon kívül cukkini, zöldbab, zöldborsó passzírozva mehet már, és pulykamell, nyúl, hal is mehet a húsfélék közül.

Paradicsom inkább 8 hó után ajánlott, és még így is sok babának okoz hasfájást.

2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónaposan kezdtük és már ezeket eszi:

répa,cukkini,burgonya,saláta,kelbimbó,csirkemell,máj + a gyümölcsök.

2011. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A halra nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy abból csak üvegeset, ne álljak neki otthon halat főzni neki. De amúgy mehet nyugodtan. De hal szagút fog kakilni tőle! :D
2011. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak üveges halat adtam neki, nem mertem elkészíteni otthon, nehogy rossz legyen, vagy maradjon benne szálka stb.

S tényleg büdi. Egész nap kis halszagú volt tőle a lányom. :)

2011. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!