Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nem kötelező oltásokat...

Milyen nem kötelező oltásokat adattál be a kicsidnek, mikor és mennyibe került?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak a Prevenart kapta (2 és 4 hónaposan), ami nem kötelező, ez ingyenes volt.

1 éves kora utána a meningococcus fogom neki beadatni, ez pár ezer Ft.

A Rota oltáson is gondolkoztunk, de azt végül nem kapta, ha jól emlékszem 18000 körül lett volna egy oltás és azt hiszem 2x oltották volna.

2011. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 18 hós oltással egy időben adattam be neki az agyhártyagyulladás elleni védőoltást, ami kb. 2100 ft volt.
2011. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Agyhártya gyulladás ellen ami 2 ezer és a Bárányhimlő elenni ami 2*6 ezer forint.
2011. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint. Mifelént a Prevenart mindenkgyerek megkapja-szerintem.Legalábbis nem tudok olyat, aki ne kapná.
2011. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy a legtöbb baba megkapja a Prevenart, mert ingyenes, de ettől még nem kötelező oltás.
2011. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meningitec 2*1900ft 5 és 7 hósan kapta meg.
2011. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!