Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora cipőt vegyek ősszre...

Mekkora cipőt vegyek ősszre és télire ha most 13,3cm a lába? (cm-ben írjátok légyszi mert a méretezés nagyon változó)

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most 13,3 cm a lába, akkor őszre én egy legalább 14,5 cm-es cipőt vennék neki. Télre pedig nem sok a 2 cm-vel nagyobb cipő. Egy az hogy amúgyis előre csúszik a lába benne, meg még lesz rajta harisnya is. Tehát télre egy 15,5 cm-set.
2011. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kiemelést, mert szerintem nagyon korrekt válasz volt az első...


És ha én most azt mondanám, hogy szerintem meg őszre vegyél 15 centiset, télre meg 16,5-et, akkor előrébb vagy? (ez csak egy feltételezés volt, direkt más számokkal, mint amit az első írt)

Különben sem lehet előre megjósolni, hogy addig mennyit fog nőni a lába. Azt se tudjuk mekkora a gyerkőc, eddig milyen ütemben nőtt a lába?

Van aki havonta kénytelen új cipőt venni a gyerekének olyan gyorsan nő a lába. Az én fiam az egész nyarat kihúzta egy cipővel, mert neki meg lassan nő...

2011. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is hasonlóak a méretei, de én a 2centit azt sokallom. Ha túl nagy, akkor orra esik benne. Cipőt én sose veszek próbálás nélkül, pont az ehhez hasonlóak miatt. Mindig ott van velünk az éppen pont a lábujjáig érő cipő talpbetétje, amit beleteszek a kiszemelt méretbe (mert a keményebb orrú cipőkben nem érződik a lábujja, hiába nyomkodjuk), és ha úgy látom, h kb. 1centivel nagyobb attól, akkor jó. És rápróbálom, h bőségre is jó-e. (A talpbélést a szandáljába szoktam belepróbálni, h lássam melyik ér pont a lábujja végéig.)
2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg semmilyen cipőt ne vegyél télre, ez nem úgy van, hogy havonta 0,2 cm-t nő a gyerekek lába.

ha most megveszed, vagy jó lesz vagy nem

2011. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!