Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem ilyen rossz a...

Csak nekem ilyen rossz a méretezés?

Figyelt kérdés

Lányom 66cm. A 62es vagy 3-6 hós ruhák kicsik. 68-ast találtam csak és 6-9hóst de azok meg hatalmasak mint egy lelenc madárijesztő :(

62és68 között nincs méretezés? Csak turiban tudunk vásárolni így nem tudom hogy csak ott nincs vagy nem is létezik. Végre eltudtam menni vásárolni és minden hatalmas, el vagyok keseredve :(


2010. aug. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én az elején úgy csináltam hogy vittem magammal váltóruhát és azt mértem össze a vásárolt ruhákkal mert igenis van hogy pl. bele van irva hogy 0-3 hós és még jó vagy veszel egy olyat hogy az van beleirva hogy 3 évesnek és passzol ...


ezt ajánlom csak amikor bemész a turiba szólj hogy igy teszel nehogy beszóljanak amikor a táskában keresed a hozott ruhát.


a nadrág nálunk is a bünös mert azok piszok hosszúak a felsők meg jók...


ajánlom neked is ezt a módszert mert sajnos csak ennyi rákfenéje van a turis ruháknak.

2010. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az auchan-os ruhák kisebbek mint a többi, meg általában a francia babaruhák. Tehát ha ott vennél most egy 68-ast az pont jó lenne a babádra. Az enyémre már akkor jók voltak az auchan-os 68-as méretek amikor még csak 62 cm volt.
2010. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen veszek babaruhákat, és ott lehet kérni, hogy mérjék meg. Pl. hossza, szélessége stb. Így a "pont jó" ruháidhoz tudod viszonyítani.
2010. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam néha vásárolni az aukciós oldalakon is de ott nem érzem az anyagát és vagy posta vagy utánajárás és több helyre is. Ezért inkább turi. De Carmen válaszát megfogadom legközelebb.
2010. aug. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!