Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos lányom elesett...

16 hónapos lányom elesett cumival a szájába arcra! Olyan szerencsétlenül hogy nagyon csúnyán felsértette a száját belül, kívülről meg véres duzzanat van rajta! Vízzel lemostam, csináljak még valamit Vele?

Figyelt kérdés
Jártatok már így?Annyira sajnálom szegényt,nem tudom mennyire fájhat Neki?Evés közben nem fog fájni?Tiszta ideg lettem!
2011. aug. 29. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

igen, elvihetnéd orvoshoz ha annyira sz@rul esett.

vérhólyag lett az arcán?

2011. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felső ajkán lett a duzzanat kb.1 cm átmérőjű.Nagyon piros vérres duzzanat,vigyem el?
2011. aug. 29. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én rohangáltam neki az asztal szélének (nem a sarkának, csak a szélének) és mindig szétcsaptam a számat. Anya meg hordott injekciózásra miatta. Nem tudom mit adtak be, de minden esetre orvos kellett hozzá.
2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd, ha úgy látod, hogy esetleg varrni kell, amúgy ha kivül nem szakadt fel, nem vinném. Az orvos mit csinál vele? Semmit.
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most alszik!Kívül nem repedt meg és nem nagyon vérzett csak picit!
2011. aug. 29. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!