Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam babáimat...

Hogy szoktassam babáimat (ikrek) a csőröspohárra?

Figyelt kérdés

6 hónaposak múltak, Tommee Tippee cumisüvegeket használunk,csőröset is abból vettünk.

Ti hogy csináltátok?


2011. aug. 29. 16:39
 1/4 krisztivan ***** válasza:
Mi is pont ezzel a márkával és ilyen idősen probáltuk ki.Hát én bedugtam a fiam szájába és mivel nem történt semmi az Ő részéről ezért oda adtam neki játszani.Mindig volt benne kb.félig víz.Nagyjából egy hét alatt rájött magától hogy mire való.Azóta is azt használjuk.
2011. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen,én is erre gondoltam,csak félek,hogy mivel ebből azért jobban folyik,mint a cumisüvegből amikor megszívják,nehogy félre menjen nekik vagy ilyesmi...de asszem én is ezt fogom csinálni.

Most még nagyon idegenkednek tőle. Amikor először próbálkoztunk,akkor rögtön megszívták,csak gondolom nem értették miért jön ebből ennyire...:)

2011. aug. 29. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a csőröspohár!Sima pohárból itasd!!!!
2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,azzal is próbálkozunk...De azért akarom,hogy tudjanak csőrösből is inni,mert sokszor úgy többet isznak,ha ők foghatják és játszhatnak a cumisüveggel. Abból viszont folyik,csöpög. A csőrösből pedig nem.
2011. aug. 30. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!