Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmaid babakocsija? Ha nem...

Álmaid babakocsija? Ha nem számít az ára és az sem, hogy nálunk nem kapható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kapható és nem drága se


peg perego pliko 3


de kipróbáláskor rájöttem hogy nem passzol sem hozzám sem az életvitelünkhöz.


de nagyon tetszik ennek ellenére.


Neked melyik az álombabakocsi??

2011. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tetszenek a concord,quinny és a bugaboo babakocsik. De nem találom az igazit!
2011. aug. 29. 17:32
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, pénzem soha nem lesz rá, így tényleg csak álom marad.
2011. aug. 29. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Semmi extra vágyaim nincsenek. Egy 60 ezres kocsit néztem ki , de sajnálom rá a pénzt szóval... Egyébként ha semmi nem számítana, akkor azt venném meg.

De használtan úgyis megtalálom olcsóbban szóval nem csüggedek.

2011. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én Peg Perego mániás vagyok :)
2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amikor még terhes sem voltam az egyik barátnőm vett egy Stokke Xplory-t.Először nem tetszett,de utána beleszerettem :D

Most,hogy kisbabám lesz eldöntöttem,hogy olyat fogok venni csak a színt kéne kiválasztanom.

2011. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Stokke Xplory :)


Amúgy Vector 4 Air-ünk van, szeretem nagyon. :)

2011. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Graco babakocsink van, masszív, megbizható, könnyű a közlekedés vele, kivéve bkv-n.

Az álom babakocsi viszont a peg perego pliko p3, amióta láttam barátnőméknél. Használtan jókat lehet kapni 20ezerért, nézz utána, hátha valóra válna álmod:)

2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ami van, de pénzem tuti nem lett volna rá, hogy ilyen legyen, szerencsére volt a családban maximalista, akik csak a legjobbat vették a gyereküknek, majd eldöntötték, hogy nem akarnak több babát, így pont 3 éves volt a kislányuk, mikor megkaptuk tőlük a Bébé Confort Trophy babakocsijukat. Amikor vették az év babakocsija volt, én igazából most, a lányom 1 éves korában kezdtem el igazán értékelni. Nagyon sokáig tudtuk használni a mózeskosaras részt, a hordozóját is használtuk az autóban 1 évig, és most a sportülésnél tartunk, amiben óriásikat tud aludni a lányunk. Nagyon kényelmes, mindenféle kiegészítő van a babakocsihoz, magasan van, egyik vagy másik irányba csatolható fel rá az ülés, ami nekem pont jó, mert én azt preferálom, ha a lányom felém néz séta közben. Nagyon masszív babakocsi, de persze jó sok helyet elfoglal a csomagtartóban, mondjuk szépen össze lehet csukni. Nagyon tetszik, hogy az egész babakocsis időszakot felöleli. Jó nagy pakolóhely van az ülés alatt, az is klassz. Van rajta testvérfellépő is. Nekem ez az álombabakocsi. Mondjuk tömegközlekedéshez, vagy minden nap sokadik emeletről lecipeléshez valószínűleg egy könnyebb/könnyedébb sportüléses babakocsi felel meg, de így kertesházas környezetbe, ahol még nem is minden utca aszfaltozott, tök jó!
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Quinny Zapp és Espiro Magic 4! A Quinnynek viszont nem jó a kereke a mi környékünkre.

Az Espirot meg csak azért nem vettem még meg, mert nem ül stabilan a kislányom. De már csak 1-2 hónap, és meglesz! :D

2011. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!