Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelnem gyerekülés...

Mire kell figyelnem gyerekülés vásárlásnál, hogy biztonságosat, praktikusat és persze ne túl drágát tudjak venni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hány hónaposnak?
2009. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem a barátnőm hívta fel a figyelmemet:

Szivacsos szűkítő helyett merev fejtámasz legyen benne, mely oldal irányú ütközésnél jobban védi a baba fejét.

Az övéké Bébé Confort Creatis, ez az egyik legbiztonságosabb modell, de nagyon drága (Brendonban 40ezer). Így vaterán vettem használtan 13ért, és tökéletes állapotban van.

Érdemes elmenni és megnézni személyesen, valóban meggyőző a különbség.

2009. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a hordozo után dönthetös márkás ülést fogok választani.Csak elne lopják az autóval! Mert az elsö gyereknél ki lopták alolunk!
2009. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is BébéConfort(Axiss) ülést vettünk,ez 80000 ft volt.9-18 kg-ig használható,dönthető,kitűnő fej oldal és csípő védelemmel van ellátva.Az igazán jó minőségű és megbízható ülések-sajnos-nem olcsók...de a baba minden pénzt megér.
2009. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

7 hónapos lesz a babám, 8.45kg. Ülni tud már egyedül felülni viszont még nem. Ha azt is megtanulja már nem fogjuk tudni beletenni a bébihordozóba. Ezért szeretnék előre tájékozódni.

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

2009. ápr. 18. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

a mienk pierre cardin, papagájos

9-18 kg, dönthető. csak sajnos ezek már nem eléggé, és ha a baba elalszik a feje ide-oda billen.

bababörzén vettünk, 28 ezer körül volt tavaly ősszel, kb. 20% olcsóbb mint a boltokban

érdemes kimenni a következőre, és minél többet kipróbálni

a brendon nagyon drága, hisz ugyanaz a termék jóval olcsóbb máshol

2009. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! fontos, hogy újat vegyél, mert ebből bizony nem szabad használtat (nem tudhatod, milyen terhelésnek volt kitéve).

én figyelembe vettem a töréstesztek eredményeit és itt is rákérdeztem a véleményekre, amikor kinéztem az egyik ülést.

jó, ha központi övfeszítős, könnyebb vele bánni, és ha menet közben dünthető (ha a baba épp út közben alszik el).

nézd meg a huzat minőségét is, mert pl. nyáron nagyon be tud izzadni a kicsi, ha műszálas cucc kerül alá (persze sok üléshez van direkt nyári huzat is).

sok sikert a vásárláshoz!

2009. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2009. ápr. 19. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!