Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan folytassam a hozzátáplá...

Hogyan folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
A kisfiam csütörtökön lesz 1 éves és úgy tudom eddig kb 500 ml tápszert kellett innia egy nap. Ez nálunk a reggeli és a vacsora volt. Nem tudom, hogy most hogy 1 éves lesz mit adjak neki reggelire és vacsorára. A tízórai általában gyümölcs, az ebéd valamilyen főzelék feltéttel és az uzsonna Sinlac vagy tejpép. Ráadásul eddig a folyadék mennyiséget is a tápszer adta és nem nagyon iszik semmi mást.
2009. ápr. 18. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
müzlit! reggelire tojásrántottát nem kaphat még? fött toji!job mint a szalámi mézes kenyér lekváros.teljes kiörlésü kenyérböl
2009. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves kor után is kell neki fél liter tej, v tejtermék. szóval mehet a babatej pl tápszer helyett. vmi gabonapehellyel pl. reggelire.
2009. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én babám szopizott hajnalban, ébredéskor, de nem volt elég. mivel lisztes termékeket nem ehetett puffasztott kukoricát kapott, egy kis tányérkával. vagy puliszkát főztem tehéntúróval-tejföllel. ezeket kb. 11 hós korától.

az 1 szülinapján bedobtuk a mélyvízbe, mert a tortából megevett egy szeletet -túrótorta volt - aztán 2 napig figyeltem h mi lesz

mivel minden rendben volt, reggel elkezdtem neki vajas kenyeret adni, előbb sajttal, sonkával, májkrémmel, mézzel, saját gyártású lekvárral

ekkor kezdtem neki azt adni amit mi is eszünk - előbb levesből zöldségeket, majd tésztát is,

kb. 14 hós volt amikor egy az egyben azt ette amit mi is eszünk,

de nem kap csokit, kakaót, gyümölcsös joghurtot, túró rudit és hasonlókat

most 18 hónapos, egészséges, örökmozgó, boldog "nagyfiú"

2009. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!