Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy pont az espumisant...

Lehet, hogy pont az espumisantól görcsölne a babám hasa? Jártatok így?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezdtem neki adni, másnap annyira sírt, mint még soha. Azt hittem a szilvától, de nem ettem több szilvát és már 3 napja nagyon sír szegény. Tegnap reggel adtam neki utoljára. Ekkor még üvöltött egész nap :( Ma már sokkal jobb a helyzet, kb. annyira fáj neki, mint az elején. Véletlen egybeesés lenne?
2011. aug. 30. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk..nálunk akkor van baj ha nem adom neki...lehet neki erős ez a szer nem bírja a gyomra..vagy tényleg véletlen egybeesés,pont rossz napja volt..
2011. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk minden csodaszertől görcsölt, gripe water, infacol, espumisan. Egyedül az édeskömény teától nem, de hát az meg nem hatott igazán. Tornáztattam sokat, meg később rátaláltam egy homeós szerre, ami nagyon sokat segített.
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk eddig semmi nem vált be! Amit eddig próbáltunk: infacol, espumisan, cseresznyemag párna, porszívó, hajszárító, lajhár tartás, tornáztatás, ringatás, hintáztatás, pihenőszék, tologatás... Mire végigmegyünk mindenen, vége lesz a hasfájós időszaknak... Remélem már csak 1-2 hét van belőle...
2011. aug. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!