Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport szeletet adhatok már 1...

Sport szeletet adhatok már 1 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés

Most kapott ajándékba sport szeletet, de nem tudom már odaadhatom-e neki, mert a hátulján az is fel van tüntetve, hogy nyomokban tartalmazhat földimogyorót, és diófélét.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. aug. 30. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez komoly?DEHOGY!!!!!

Nem a mogyóró meg miegymás miatt,hanem egyáltalán.Nagyon tömény,meg is fulladhat tőle,meg csokiból is töménytelen mennyiség van benne.

2011. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Még a felnőttet is felpörgeti, a kicsire milyen hatással lenne??
2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább edd meg Te!
2011. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem si 1 éves lesza lányom, de ha ö kapta amikor megeszed akkor egy nyalintást adnék neki és ennyi. mikor a végére érsz persze akkor.

de tuti nem adnék neki még egy nagyobb darabot sem.

2011. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A rum nem is zavar benne?

Csak a "nyomokban dió mogyoró"?

2011. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy éves fiam már megkóstolta. Beleharapott a csücskébe. Ennyi.
2011. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, komolyan kérdeztem, én sem szoktam csokikat enni, és a lányomnak sem vettem még mást a túrórudin kívül. Kinder pinguit szoktak néha adni neki még ezen kívül az ismerősök. Nem is akarom, hogy sűrűn csokit egyen.

Látjátok azt sem tudtam, hogy ez felpörgeti az embert.

Semmiképp nem adok neki belőle. Még egyszer köszönöm.

2011. aug. 30. 15:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak rumos ízű van ráírva, rumot nem látom az összetevőkben, hogy tartalmazna. Csak aromát.
2011. aug. 30. 15:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Most ettem egy sport szeletet, bárcsak felpörgetne...


Egyébként erről a csokiról csak annyit, hogy a szójaallergiás gyerekeim rosszul lettek tőle anyatejes korukban, aha én megettem egyet, a férjemnek meg kijön tőle az ekcémája, úgyhogy ez masszívan tartalmaz szóját (rá is van írva).

Ha valami "nyomokban tartalmaz" valamit, az gyakorlatilag nem tartalmazza ez csokinál azt jelenti, hogy olyan gépsoron futtatnak le egy csokit a gyártók, amin korábban pl mogyorós csokit futtattak.

Ez csak azokra nézve jelenthet veszélyt, akik pl. anafilaxiás sokkot kaptak már korábban pl. a mogyorótól.

2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
* "ha én megettem"
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!