Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol néznek a kicsik...

Mikortol néznek a kicsik tv-ét? Ha igen milyen mesékkel kel kezdeni.20 honaposan már lehet egy kicsit. Nekem néha nézi a tv-t, ha a párom forma 1 et meg focit néz, ez a fiamat is érdekli. Nézheti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk születése óta be van kapcsolva. Bekattannék, ha nem lenne, legalább ennyi kapcsolatom van a világgal. Nem nézi a kisfiam (1,5 éves) van 2 mese, amit szeret, ha már nagyon nyűgös, akkor szoktam dvd-n bekapcsolni neki, az egyika Gyerekdalok és mondókák, a másik a Bogyó és babóca, csak ezeket nézi. Ha pl. fáradt, de nem akar aludni, akkor is berakom neki, kicsit nézi, aztán újra játszik. De sokszor így is feláll, nem nézi, szóval nem függő. Néha pedig főzésnél jól jönne, ha valami lekötné félórára. Egyébként ha nem főzök, együtt nézzük és "megbeszéljük" mit látunk. Most kezd lassan majd beszélni.
2011. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam, 15 hós, én ha nagyon el kell valamit intéznem, beteszem a gyerekdalok és mondókákat, azt nézi egy ideig, de van, hogy nem, viszont nem érdekli a tv, sokkal jobban szereti a könyveket, pedig be van kapcsolva, mert én is megkukolnék, pláne, hogy egyedül nevelem.
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nézném, de a kislányom eléri a gombot és mindig kikapcsolja ha megy. 1 éves
2011. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel én is szeretem a meséket,így együtt szoktuk nézni.Az ilyen meséket,mint amit felsoroltatok nem nézi.Viszont a Disney és Dreamworks rajzfilmeket szereti.Aranyhajat 5 hónapig néztük minden nap.Aztán a Csingiling trilógia ment egy darabig és most a Szilaj,a vad völgy paripája a nyerő.Most a paci a minden.

Reggel ébredéskor bekapcsolom a Disney Channelt,ahol Miki egér játszótere,Dzsungel élet és társai mennek vagyis a Disney junior műsort nézi.

Némelyiknek kívülről tudja a szövegét és ha beszélni tudna már,már énekelné rendesen. :D

2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hónaposomat egyáltalán nem érdekli. Bár ha azt leszámítjuk, hogy reggel amint felébred hozza a távirányítót és bekapcsolja, mert zenével ébredezünk. Kb 5 perc és annyi. Szeret kicsit táncikálni. :D
2011. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca minden mennyiségben. :)
2011. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babócás anyukák, miket szeret még a kisgyereketek nézni? Meg van már az új 13 rész is, vagy csak a mozik játszák még? Nálunk is sláger, mást szinte nem is néz, de azért szeretnék beszerezni még valamit neki.
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!