Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik a neten és...

Anyukák, akik a neten és vaterán is vásároltok ruhát a babátoknak! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Hogy lehet, hogy a drága, márkás, szinte új ruhák (asti disney baby, cherokee, f&f, kenguru gold, scamp -közte valóban új darabokkal, mosva-vasalva, 15 db-os csomagban (1 szettet is tartalmaz, kocsikabáttal!), nem kelt el, csak 3000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!forintért?????????

Majd megszakad a szívem!!


Közben meg látom, hogy van olyan, aki turkálóbl összeszedett lomokat árul jó pénzért, ráadásul -megzavarodok, mert!- 1 forintról indítja pl. 50-es licitlépcsővel és több ezer (5-6-, neadj isten még többre fellicitálják!! a vásárlók!!


Mit csináljak? Mitől függ ez, hogy így alakul??? Ez nem igazságos! Inkább akkor rohadjon ott a szekrényben a sok drága, egyszer használt új ruha, ha ez így megy!!


A vásárlók szemszögéből, ti hogy látjátok? Hogy vennétek m eg jobban??? Én is az vagyok egyébként.


Kösz!!!!!!!!!


2011. aug. 31. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Én személyszerint babaruhát soha nem vennék neten - nem tudom megnézni, megfogni. Ha mégis vennék, akkor biztosan nagyobb csomagot, mert ott nagyobb az esély, hogy legyen valami jó is közte.

Ha kevésnek találod az árat, akkor vagy adj meg minimál árat, vagy nem árulj piactereken....

2011. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, első próbálkozásom volt, szerintem be is fejeztem. Vagy pedig veszek bálás ruhákat és azt fogom árulni, ha ere van vevő!!!!!!!!!!!(na jó, nem, csak már dühömben mondom!!)
2011. aug. 31. 07:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul megy mostanába a tesz-vesz és a vatera mióta a kettő egyesült.

Én fix áron teszem fel a termékeimet,mert már én is ráfaragtam nem is egyszer!Márkás cucoknak is 1 ft a vége.

Vagy minimálárat kell odaírni!Ez tényleg bosszantó,tudom én is voltam már benne!

2011. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csodálkozom, amin te! Tegnap kerestem a kisfiamra melegítőnadrágot, amiben majd kúszni-mászni. Találtam is,, 150 Ft-ért, de kiderült, hogy a nadrág hátulja tele van lyukakkal és foltos. Nem értem az eladót, kinek kell egy molyrágta nadrág???

Sok eladó rafinált, vettem már úgy két darab rugit pizsamának, amit 74-es méretben hirdetett meg, de az egyik jóval kisebb, már nem is tudom ráadni a gyerekre. Most egy 300 Ft-os rugdalózón verjem ki a balhét???

Tegnap végre találtam egy fix áras eladót, játékokat vettem tőle, sokkal egyszerűbb, nem kell heteket várnom, hogy lejárjon az aukciója. Inkább most már csak így vásárolok.

2011. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én eddig csak vásároltam egy-két dolgot, de szinte újakat. És én pl. nem sajnálom rá a pénzt, ami megéri az megéri. Persze azért olcsóbb , mint a boltban :)


Ilyen lyukasakat, ahogy az utolsó v. írja, nem is értem, egyáltalán hogy jut eszébe feltenni valakinek??? Merthogy én 1 fillért nem adnék érte, az tuti, sőőőt............ingyen sem..........

2011. aug. 31. 07:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,eleinte én is itt próbálkoztam,de ugyan így jártam,mint te.Nem tudom merre laksz,itt nálunk Budapesten rengeteg kis bababörze van.A neten börzefigyelő címen kereshetsz rá.Én ezekre a börzékre szoktam kijárni,van olyan,ahol ha viszek asztalt,akkor csak 300 Ft helypénzt kell fizetnem,ahol asztalt adnak ott az asztalpénz 1000-1500 Ft körül mozog.Még jól is érzem magamat közben és ezeken a helyeken 15-20 eft értékben szoktam eladni cuccokat és csak egy fél délelőttöm van oda.Így nem fordulhat elő,hogy áron viszik el a dolgaimat.Tanácsolnám neked ezt.Ja és úgy szoktam,hogy évente csak kétszer-háromszor megyek és összegyűjtöm az évszak szerint épp aktuális ruhákat.
2011. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan árulnak, nekem is nehezen kelnek el, azzal is sok a meló (feltölteni, postára menni).


Mekkora kisgyerek ruháit árulod? Privátban megírod nekem felhasználóneved? mert megnézném miket árulsz

2011. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a fix árat javasolnám. (de a bolti ár harmadával számolj. ez a tapsztalat, nem megy el többért) Az 1 Ft, minimálár nélkül csak azt sugallja, hogy fillérekért fog elmenni (vagy annyit ér szerinted)
2011. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl ezért nem is megyek egyikre sem! licitálok...még megvárni h vége legyen a licitnek...Vannak fix árasok ami meg kész kriminál 1000 forintot hozzáteszek azt ujjat veszek belőle, és engem az is zavar h nem tudok "beszélni" az eladóval! Ezért szoktam a jofogásra felmenni, ott van telszám kérdésem van inkább felhivom mint irogassak!
2011. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem nézhettél jól körül. bagóért, töredékért megy sok fix áras is. én sokszor vásárolok ott. most pedig eladni próbálok, de nagyon nem mennek.
2011. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!