Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kisfiam nem...

2,5 hónapos kisfiam nem szívja ki rendesen a mellemből a tejet, pedig még éhes. Van hasonló tapasztalatotok? Miért van ez? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A szoptatás elején nagyon könnyen jön a tej a mellemből, szinte fuldoklik tőle, és csak addig hajlandó enni, míg könnyen jön belőle, utána nem szívja. Pedig még spriccelve jön belőle, ha én megnyomom.

Ha felveszem büfizni, sír és tömi a kezét a szájába, de ha visszateszem mellre cuppog egyet-kettőt, aztán mérgeskedik, hogy nem jön neki.

Ez után a másik mellből még kiszív sokszor 50-60 ml-t. Hogy tudnám elérni, hogy rendesen kiürítse az elsőt? Már nem bírom az állandó fejegetést, meg Ő is igényli, hogy szopi után játszak vele, így idő sincs rá. Így viszont félek, hogy csökkeni fog a tejem, és újra becsomósodik a mellem. Légyszi, segítsetek!


2010. ápr. 9. 05:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt pár héttel ezelőtt. Mindent próbáltam, rengeteg kérdést írtam ki, mai napig nem tudom, hogy mitől mérgelte be egy idő után magát, de egyszer csak csökkent a hisztis szopik száma, és szinte most már csak néha fordul elő. Többet büfiztetem, úgy szoptatom, hogy nem vízszintesen tartom, hanem minél lejjebb legyen a lába (bölcsőtartásnál), mert úgy könnyebben távozik a levegő...
2010. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Előző vagyok, ezt a kérdést írtam ki annó.

2010. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!