Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejkiütés mikorra múlik el?

A tejkiütés mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom és lassan 2 hete kiütéses. Jó lenne már ha újra szép baba bőre lenne.
2011. aug. 31. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk majdnem 1hónapig kiütéses volt. ha gondolod irass fel rá krémet,hátha hamarabb elmúlik
2011. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kenegesd anyatejjel, nálunk másnapra el szokott múlni tőle.
2011. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit csúnya, de 2-3 héten belül magától elmúlik, semmit nem kell csinálni vele. Anyatejjel kenheted, de ha nem, akkor is elmúlik nyomtalanul. :)
2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nagyon csúnya volt a kis orcája, és én Sudocremmel kentem, nagyon hamar gyönyörűen letisztult!!! Többfajtát is kipróbáltam, de ez volt a leghatásosabb krém.
2011. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia ne aggodj a tejkiutes teljesen normalis es majdnem minden babanak van valamikor az elso nehany honapban. semmit nem kell csinalnod vele, nem kell rakenni semmit mert magatol ugyis elmulik... Az erzekeny arcbort nem jo kenegetni semmifele kence ficevel..
2011. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. szept. 4. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
3 hét alatt szép lett a pofink.
2011. szept. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!