Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyermekedre az utcán jön...

Ha gyermekedre az utcán jön rá a pisilhetnék akkor megpisilteted a placcon vagy azért keresel egy wc-t?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy sétáltam a járdán és ott pisiltette anyuka a kislányát. Mellette (rövid)füves terület, csomó bokorral. Ha már wc-re nem viszi ( mert nagyon kell a gyereknek) akkor nehéz lenne nem a járdára pisiltetni? És nem kisebbségi volt, ez a durva. Nem egy ilyet láttam már.
2011. aug. 31. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy OFF vagyok: a papírbilivel használat után mit csináltok? Bocs, de nem is láttam még ilyet, és el sem tudom képzelni. Bedobjátok egy kukába, vagy hogy kell ezt?
2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A pisivel,kakival egyutt bele egy kis nejlonzacsival a kukaba.Azonban volt mar ra pelda,hogy kemeny egybe vagy bogyos kakanal ,ha nem pisilt bele,akkor csak a termek ment a kukaba es egy fertotlenitos kendovel attoroltem es tudtam hasznalni ujbol.Bar nem igazan van erre a modszerre,mert az elmult felev alatt elhasznaltunk kb4-5 darabot.
2011. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!