Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újraindulhat a tejtermelés...

Újraindulhat a tejtermelés több hónapos kihagyás után?

Figyelt kérdés
Császárral szültem, úgyhogy eleve későn indult be a tejem. Kb 4 hétig tudtam szoptatni a kisfiamat - most 5 hónapos - de hatalmas fájdalmaim voltak mert mindkét mellemen szinte lerágta a mellbimbómat. Aztán cumizás lett és már nem érdekli a szopizás...Mellszívóval szeretnék ismét próbálkozni, azt hallottam, fejben dől el. Szednék homeopátiás golyókat is. Lehetséges ez?
2011. szept. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
nem
2011. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, de nézz utána a neten. nemrég volt cikk erről és egy rádió műsor is, ott volt, akinek sikerült.
2011. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, még ezt találtam:

A tejtermelés újraindítása (relaktáció)


Ha az édesanya nem mostanában szült, de a babája hathónaposnál fiatalabb, újraindíthatja a tejtermelést, amennyiben kétóránként mellreteszi a babát vagy fej. Kezdetben lehetséges, hogy csak néhány csepp teje lesz. A tejmennyiség nagyjából 30 grammal növekszik 24 óránként. Ilyen módon az édesanya naponta 30 grammal csökkentheti a tápszer vagy nőitej mennyiségét. Minél fiatalabb a csecsemő, annál hamarabb állítható vissza a teljes szoptatás.

2011. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendes tőled, hogy még utána is néztél. Remélem sikerülni fog :))
2011. szept. 1. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Szurkolok neked!! :-)
2011. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!