Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba átalussza az éjszaká...

Ha a baba átalussza az éjszakát az lehet, hogy jó, de nem megy a tejtermelés rovására, mivel ugye éjszaka nem szoptatunk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már éjfél körül nagyon feszülnek a melleim sokszor le kell fejni. Főleg most hogy meleg van többször mellre teszem a babát és több tej termelődik.

Az orvos szerint az lenne a jó ha 6 óránként teljesen kiürülne a mell. Ezzel lehetne sokáig fenntartani a szoptatást.

2008. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nappal is lehet "szaporítani" a tejet, ha sűrübben mellre teszed.
2008. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem megy a tej rovására. Ha nagyon feszül, fejd le egyszer éjjel mindkét melled, és reggelre semmi baj nem lesz, tej is lesz, nem is feszül majd.
2008. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is le kell fejni, mert az egyikből eszik 1x éjjel a babám a másikat le szoktam fejni, mert nagyon túltelítődik aztán meg folyik mindenfelé. Nappal meg sokat szopizik, így hogy ne csökkenjen a tej inkább fejek.
2008. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerencsére nekem is átalussza az éjszakát a manóm. Nekem 2x is kell fejnem éjszaka. Rádásul közvetlenül fejés után ha nyöszörög ,ujból bedurran a mellem és megint mehetek fejni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy azóta amióta ilyen jó alvó, sokkal több tejem van mint elötte!!!
2008. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!