Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AGGÓDOM! 29. -én lesz a...

AGGÓDOM! 29. -én lesz a kisfiam 6 hónapos és még csak hasról hátra tud fordulni. Hátról hasra már csak egy kis lendület kellene, de nem megy.6. -án kell vinnem ortopédiára és félek, hogy elküld Dévény tornára a doktornő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még azért annyira nincs késő ne aggódj!Ha meg mégis elküldenek hidd el nem olyan vészes és legalább időben segítenek.
2011. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne félj. Miért baj, ha esetleg tornáznotok kell? Inkább egy kis torna, ha az kell, hogy egészségesen fejlődjön, nem?


Én mindkét újszülött lányomat vittem gyógytornára (nem Dévényesre, de ez tök mindegy), semmi gond nem volt ezzel.


Egyébként fejleszteni úgy tudom akkor szokták, ha még 6-7 hónaposan sem fordul semerre, szóval ti előrébb jártok.

2011. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek 6,5 hónaposan kezdtek el forogni oda-vissza.
2011. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, az én lányom hasról nem tudott hátra fordulni, csak 7 hónaposan! De akkor hirtelen elkezdett sokmindent csinálni, s egy évesen már egyedul megy :-)
2011. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én kislányom is ugyenezt csinálta,aztán 7hósan egyik pillanatról a másikra elkezdett forogni,majd 8hósan ülni és mászni,most az állást gyakorolná,de az még nem megy:)Szóval ne aggódj fog az menni,és látod hirtelen mindent egyszerre akar!Én most fogtam fel,hogy milyen hamar felnőnek:(
2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még annyira nincsen elkésve, a barátnőmé is kb ekkor kezdett forogni.

A Dévény tornától ne félj! Mi mindent annak köszönetünk. A hypotón kislányom 12 hetesen már hátáról hasára fordult, 5 hónaposan forgott és 6 hónaposan kúszni kezdett. Előtte meg még a fejét sem bírta tartani. Csak a dévényesnek köszönhetjük a sikert.

2011. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért félek a Dévény tornától, mert sokaktól azt hallodtam, hogy a babája végig ordította az összes kezelést.
2011. márc. 21. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy sok minden lesz még, amit végig fog ordítani a babád/gyereked, de attól még muszáj megcsinálni, mert a javára van. (Pl orrszívás, hányás, gyógyszer beadása, vérvétel stb stb.) Tudom, hogy minél kisebb a baba, ez annál nehezebb, de anyukaként meg kell szokni ezt is...
2011. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nálunk a Mami gyógytornász és mi sem voltunk sokkal előrébb a ti korotokban...Pedig minden fejlesztést megkapott a gyerkőc! Ráérsz parázni a nagy dolgoktól, mint a komoly betegségek... Fel a fejjel! Jó babázást!
2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!