Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többen kérdezték, hát akkor...

Többen kérdezték, hát akkor én is megkérdezem/ kiírom magamból a párom APA szerepét?

Figyelt kérdés
Véletlen csúszott be a baba, de ő már akkor elhatározta, hogy ne tartsuk meg, de amúgy is a 13. hét környékén derült ki, mert közben nekem még megjött.. Aztán mindig azzal traktált, hogy lehetne megoldani, adjuk örökbe..SEMMI PÉNZÉRT SEM!!! A terhességem alatt még úgy ahogy figyelt rám, de mióta megszületett a kicsi.. Egy hete azon rágom magam, hogy szerintem véget kéne vetni a kapcsolatnak. Tudjátok elég nehéz.. Éjszaka dolgozik, reggel hazaér, eszik, letusol, odamegy a kis ágyhoz megbökdösi a kicsit, aztán lefekszik aludni. Miután délután felkelt, szintén tusol, addig én vasaljam ki neki a ruháját, készítsem el a szendvicset, melegítsem meg a kaját, csináljak kávét - ezeket elfogyassza, és irány dolgozni.. és a kicsit meg se nézte.. Eljön a péntek, jön az egyik ismerőse (nem vele van bajom), akkor mintha minden megváltozna, előadja magát, hogy ő milyen jó apuka, babusgatja a kicsit, néha talán még lök egy-kettőt a babakocsin.. aztán szó nélkül gondolnak egyet, és elmennek kocsival össze-vissza.. energiaital..csoki..had ne soroljam.. (ha meg kell valami, akkor magyaráz, hogy ez minek, az minek..) szombat-vasárnap pedig EGÉSZ NAP a gép előtt ül, ha kijön akkor vagy kaját kér, vagy rágyújt... aztán vissza gépezni, és nem foglalkozik a kicsivel. Sőt múltkor speciel az egész, ismétlem, egész vasárnapi napot átaludta...... Ti mit csinálnátok az én helyemben? Komolyan mondom imádtam őt, de már lassan ott tartok, hogy megutálom, nem hogy szeretném őt... Soha nem segít semmit, soha nem vett részt a fürdetésben, a kislányom 4hónapos, egyszer sem cserélt neki pelust, soha nem sétált velünk babakocsival..Értitek? SEMMIT!!!!!!!!!!
2011. szept. 1. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vártam volna a gyerek 4 hónapos koráig, már rég anyához költöztem volna esélyt adva az újrakezdésre, a boldogságra.

Mert én többet érek attól, hogy így megalázzanak.

2011. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal élünk, szóval ő itt van velem, csak külön házban. Többször összepakoltam a ruháit, és mondtam neki, hogy menjen el, de ő ezt nem veszi komolyan, és már nem tudom hogy lépjek fel! Tudom, hogy így sohasem leszek boldog, ha így folytatódik, de rettegek attól a fogalomtól, hogy "egyedülálló anya", pedig a párkapcsolatomban is úgy jön le, mintha egyedülálló lennék! Mi lenne azután? :-((((((
2011. szept. 1. 23:33
 3/18 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megbeszélni vele? Nem nekiesve,mikor már felhúztad magad az esetleg csak saját hülyeségeden...lehet,hogy eddig ez volt a természetes és fura neki,hogy minden a feje tetejére állt,ő kikerült a középpontból és a gyerek vette át a helyét...ez nekünk nőknek természetes,de nekik abszolút nem...sok pasi pl akkor kezdi a magáénak érezni a gyereket,amikor tud vele kommunikálni...a pasik teljesen máshogy működnek és ezt szem előtt kell tartanod...próbáld meg finoman kiszedni belőle,hogy ő hogy látja a családotok helyzetét...


HA egyszer is elhangzik a szájából,hogy csak te akartad a gyereket,akkor kérdezz rá,hogy komolyan gondolta-e a mondatot...ha aztmondja h igen,na akkor vége...

2011. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy ráadásul a ti házatokban élősködik????


Olyan nincs, hogy nem tudod kitenni.

Ha nagyon akarod akkor éjszakás műszakjában kiteszed a ruháit a ház elé, zár az ajtóra és kész.


Állj ki magadért!

2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne azután?? Kihevernéd, hidd el, és egy kis idő elteltével azon gondolkodnál, hogy "úristen, hogy bírtam én ezzel együtt élni ezelőtt??"

Nyugodtan, boldogan nevelkedne a lányod! Minden energiád RÁ tudnád fordítani, több időd jutna magadra is.

2011. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én már régen kidobtam volna, én akár az utcára is kidobálnám a ruháit, azt biztosan komolyan venné.
2011. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, mit vártál? Ahogy leírod, az elejétől fogva nem akarta ezt a gyereket. Ő nem változott meg, akkor is ilyen volt, mikor terhes lettél. Kár volt a csodára várnod, de most már mindegy. Lépj minél előbb!
2011. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én általában azon az állásponton vagyok, hogy a gyereknek fontos, hogy apa is ott legyen, tehát amíg lehet meg kell beszélni mindent. Teljes család stb..stb.. Sajnos ez nem az a helyzet. Egyetértek az előttem szólókkal, nélküle sokkal többre vinnéd, mint Vele. A kislány sem érezné a hiányát, hiszen most is olyan, mintha nem is lenne. A másik, hogy nekem egyszer mondaná valaki, pláne a párom, hogy adjuk örökbe, 5 percen belül ajtón kívül találná magát. Tudom, könnyű okoskodni, nem ez a célom hidd el, de gondolj bele, mennyire közömbösnek kell lennie az "apjának", ha ezt így ki tudja mondani. Nagyon sajnálom :( komolyan!
2011. szept. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, Ti házatok, légy határozott! Tudom ezt is könnyű mondani, de én igyekeznék kitenni onnan ezt a.... na mindegy! Kitartást, sok sikert!
2011. szept. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a többiekkel: ki kell dobni mindenét az utcára. Aztán mehet, amerre lát. Mert így se nem jó apa, se nem jó férj, és konkrétan megaláz téged, a cselédjének tart, és kihasznál.

Te is tudod jól, hogy ez így nem vezet sehová. Ott éltek egymás mellett, nem együtt. Ez már nem az a helyzet, amikor majdnem minden áron együtt kell tartani a családot. Jobb lesz nektek nélküle. Ja, és tudod azt is, hogy rengetegen találnak maguknak új párt gyermek mellett is, csak itt az oldalon nézz körül, hány elvált anyuka van, akinek új kapcsolata lett azóta, már több gyerek is született, stb. Biztos vagyok benne, hogy te sem lógnál ki a sorból, és a te zsákodnak is meglenne a maga foltja. Mert hogy a jelenlegi párod nem az, arra mérget veszek.

2011. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!