Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami történt a kislányom...

Valami történt a kislányom puncijával? Semmit nem látok rajta, de amikor tisztábateszem oda nyúlkál és "markolássza"ha bekenem az sem tetszik neki, ha pedig megkérdezem fáj-e, akkor bólogat, hogy igen.17 hónapos egyébként.

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet belul csipi,lehet hugyuti fertozes,vidd dokihoz hogy vegyenek vizeletmintat tole.
2010. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is markolássza és 17 hónapos, de nem gondolom, hogy fertőzés. Az is a teste része, ennyi.

Mondjuk én hiába kérdezném az enyémtől, hogy fáj-e, nem tanulta még.

2010. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is úgy kérdezem,hogy bibis-e?,azt tudja mit jelent.A hugyúti fertőzésnél nem pisilés közben csip?
2010. márc. 29. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos babám is ezt csinálja.Pelenkaváltáskor markolássza.Szerintem ez nem betegség vagy fertőzés,szimplán érzi hogy akkor épp más van ott és nem a pelus
2010. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak fedezi fel a testét. Kislányom is 18 hónapos múlt, egyik sete mikor levetkőztettem elkezdte széthúzkodni a punciját és nagyban szemlélte. Ismerkedett vele.
2010. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért biztonság kedvéért jó lenne védőnőnek, vagy gyerekorvosnak megmutatni. Írtad, hogy ha kérdezed fáj-e a puncija, bólogat, hogy igen. Már csak ezért is jó lenne megmutatni.
2010. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ő egyértelműen jelzi. hogy fáj, akkor elvinném dokihoz. Az én kislányom (16 hónapos) néha keveri még az igen és a nemet, vagyis "viccből" időnként mindentre nemet mond. Ha nem egyértelmű lehet, hogy doki előtt a védőnőt kérdezném telefonon.
2010. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a hugyuti fertozesnek semmi jele nem volt,csak siman kivizsgaltattam(anyai oszton?)ver+vizelet,eredmeny:Klebsiella nevu bacilus ami antibiotikus kezelest igenyelt,doki szerint elobb utibb kijott volna magas lazzal stb.,igy megeloztuk.
2010. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!