Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat eszik? Tegnap uzsonnára...

Sokat eszik? Tegnap uzsonnára megevett egy üveg gyümölcsöt és azt kaptam a fejemhez (természetesen az anyósomtól), hogy ez sok a babának. Tényleg az volt?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos kislányunk reggelire anyatejet, tízóraira gyümölcsöt, ebédre főzeléket, uzsonnára anyatejet és vacsorára főzeléket+anyatejet eszik. Éjjel még 2x szopizik, de az inkább csak ivás.
2009. ápr. 20. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok! Tök ügyik vagytok! Milyen ügyes, hogy igy mindent elfogad, tejci meg gyümi és főzi is! Az éjszakai kétszeri ivás szerintem egyébként azért is lehet, mert az uzsira adott főzire szomjas. Pl sinlac-gyümölccsel nem próbÁltad még az uzsit? Vagy valami finom vaniliás tejpéppel? A kérdésre válaszolva a bébid okos, hisz ahhoz hogy kibirja ebédig , egy üveggel simán be kell kanalaznia a jó kis gyümölcsből:)
2009. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Megnyugtattál. Csak rosszul esett, hogy ezt kaptam a fejemhez.....
2009. ápr. 20. 08:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, talán azon változtattál tegnap hogy nem de hanem délután adtad? Ha éjjel nem fájt tőle a hasa, akkor máskor is ehet bármennyit délután, ha jólesik neki:). ( első va voltam)
2009. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyu szokott ilyenekkel piszkálni:) nem sötét kislányom az a tea? Miért nem adsz több főzit neki? ( adnék én, ha 100 gnál nem állna meg köpködni), nincs alulöltöztetve? (24 fokos a lakás), stb.... Hát ilyen kis fontoskodók ezek a mamák!:)
2009. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel nem vagyunk mi sem egyedül!! :-) Pont ez volt a minap nálunk is, anyós megjegyezte "nem eszik sokat ez a gyerek?". Tény, hogy jó étvágya van. Az egy üveg gyümi nekünk meg sem kottyan, tutira bevágna még egyet, de azért nem akarom én sem túlzásba vinni, inkább többet szopizik. Nagyon ügyesen csináljátok!
2009. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 20. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az 1 üveg az tök jó, bárcsak az enyém enne annyit meg!!!!

az anyósok ilyenek :))))

2009. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, dehogy sok, ne aggódj! Amúgy is tudják ezek a babák, hogy mennyi kell nekik. A gyümölcs meg pláne nagyon finom. :) Az én 5,5 hónaposom (sajnos 1 hónapja tápszeres már) is simán bevág egy egész üveg gyümölcsöt, pedig még 6 kg sincs. :)
2009. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok, sőt örülj neki, hogy ilyen jól eszik!! Az én 9 hónapos kislányom is simán megeszik 1 üvegnyi gyümölcsöt, s utána még elrágcsál babapiskótát, vagy kiflivéget. A gyerekek tudják mennyi kajára van szükségük, ha nem lenne éhes, nem enné meg.. az én anyósom is mindenbe beleszól, idegeimre megy a folytonos okoskodásával, mindent ő tud a legjobban szerinte.. ennek ellenére 10 percnél tovább nem hagynám egyedül vele a kisbabám.. :-)
2009. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!