Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harapós babák anyukái! Hogyan...

Harapós babák anyukái! Hogyan próbáljátok leszoktatni babátokat a harapásról?

Figyelt kérdés

Másfél éves kifiam egy ideje harapdálja a gyerekeket és minket is. Nagyon szeretném leszoktatni, eddig sikertelenül.


Lassan már félnek tőle a gyerekek..


2011. szept. 3. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 2ás fél évesek vagyunk és kislányomra is rá jön a harapás de az csak akkor ha valamit nem kap meg és akkor nagyon ideges lesz .Egy idö volt másfél évesen hogy bölcsödébe mindig meg harapta a társait de ez oda vissza ment egy ideig
2011. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ugy tudom elkerülni hogy azt mondom neki szájon váglag ha meg harapsz mert az anyának fáj
2011. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Igaz még csak 11 hónapps a fiam, de előszeretettel harapdált...többször rászóltam, nem hagyta abba, kapott a szájára egyet.Azóta nem igazán csinálja, remélem nem is fogja...

Mielőtt valaki leszólna, hogy milyen anya vagyok leírom, hogy véraláfutásos lett az anyajegy a vállamon, amiért megharapott, ezt nem hagyhatom...

2011. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 3. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
13 hós kisfiam akkor harapna, ha fáj a foga. Szépen eltolom magamtól, ha látom, hogy nyitja a száját, erélyesen mondom, hogy "Nem szabad anyát megharapni" és gyorsan adok helyette valamit (gumijátékot, kendőt, ami kerül), hogy abba harapjon. Ilyenkor nagyon hálás :) és látom mostanában, hogy igyekszik visszafogni magát. Szóval ő biztos nem dühből vagy játékból csinálja.
2011. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt a fiam :( De engem annyira harapott, hogy kék-zöld foltos voltam tőle sajnos. Többször elmondtam neki, hogy ez nekem mennyire fáj, de mindig csak nevetgélt rajta, aztán gondoltam egyet, és finomabban visszaharaptam neki, épp csak annyira, hogy ő is érezze :( Onnantól nem csinálta többet. Sok sikert.
2011. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2011. szept. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!