Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt valaki teszvesz/vatera...

Rendelt valaki teszvesz/vatera oldalról "olcsó" cumilázmérőt?

Figyelt kérdés

Miért ilyen olcsó? nem megbízható? A lányom cumizik és már nem hagyja "popsizni" magát :) tegnap is felkelt mikor a lázát mértem.


linkek

[link]

[link]


2011. szept. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van: ha tényleg új, akkor miért kell fertőtlenítve postázni???

Én inkább vennék fül- vagy homlokhőmérőt.

2011. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, annál a terméknél én is csodálkoztam. plusz a másiknál miért nicnsen doboz, vagy több darab.


de végülis megoldódott a dolog, bementünk délután a Brendonba és vettünk egyet 1900Ft volt.(de volt pontunk és abból levonattuk így csak ezer Ft) már kétszer használtuk is, nagyon jó, egyetlen bánatom hogy az elem nem cserélhető benne. majd megkérdem itt kinek meddig bírta egy elemmel.


köszi a választ :)

2011. szept. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!