Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. és 4. hónap között elegendő...

3. és 4. hónap között elegendő hízás a 650 gramm?

Figyelt kérdés
doktornőnk szerint teljesen jó, de eddig többet hízott havonta.
2011. szept. 3. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is az első két hónapban sokat hízott (1050, 1410 gramm), aztán fokozatosan kevesebbet, a harmadik hónapban már csak 870-et, majd a negyedikben 650-et. Később, mikor a nagy mozgásokat elkezdte, volt olyan hónap, hogy még fogyott is. Nyugi, ha a doktornő is azt mondta, hogy rendben van, akkor biztos semmi baj.
2011. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég.

Nem hízhat mindig ugyanannyit, gondolj bele, ha minden hónapban egy kilót hízna, akkor 15kg lenne egy évesen.


A hízás lassul, ez teljesen természetes.

2011. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak,az én kislányom örülök,ha hatvan dekát hízik egy hónapban...Ami gyarapodás,és fél kiló feletti,az teljesen jó,én úgy tudom..
2011. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!