Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónap alatt 18 dkg hízás?

Két hónap alatt 18 dkg hízás?

Figyelt kérdés
Fiam (rossz evő egyébként) 10 hónaposan 9700 g volt most voltunk megint a 12 hónapos vizsgálaton és 9880 g mértek.Semmit nem mondtak hogy ez jó vagy kevés.Szerintetek?
2010. jan. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez jó vagy nem ,de azt igen hogy egy év körüli gyermeknél a 10kg körüli súly jó. (de hülye mondat lett )
2010. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom és pont ezért nem tudom mire véljem ezt a pár dekát.
2010. jan. 19. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem hízak olyan ütemben(v. 1-2 hónapban nem is híznak),mert ledolgozzák.Ha nem fogy,nincs probléma.Teljesen normális ez a pár dkg hízás.
2010. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell már annyit hízni.

Az én babám 6 hónaptól 13 hónapig összvissz 1 kilót hízott. Sajtkukac, mitől hízna.

2010. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Talán tényleg én aggódom túl a dolgot.Végül is 2 hónapja tanult meg önállóan menni és egyébként is egy örökmozgó.

Csak azért kicsit rossz érzés mert így is alig eszik és még azt is le mozogja.

Azért köszi mindenkinek!Kicsit megnyugodtam.

2010. jan. 20. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!