Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol cseppnek lehet ilyen...

Vigantol cseppnek lehet ilyen hatása?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányom és olyan problémám van, hogy ha adom neki akkor olyan sírást levág,hogy senki nem bírja meg vígasztalni. De amikor nem adom neki akkor este nincs hiszti sőt még nevetgél is és simán elaltatom.Tudom hogy fontos lenne enni neki de ilyen hisztivel nem adom. Mit szóltok van köze hozzá.
2011. szept. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom...az én kislányom 10 hetes,de kiskanálból olyan ügyesen megeszi. Pár csepp tejjel,vagy tápszerrel adom, és nagyon ügyesen elfogadja. Hogy adod neki?
2011. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kiskanállal adtam neki kb 3 hónapos koráig, anyatejjel, és a délelőtti órakban. Aztán egy idő után meguntam, és azóta csak reggel vagy délelőtt, amikor eszembe jut ráteszem a pelenkázóra, mondom neki, hogy áááá, kinyitja a száját, és belecseppentek neki egy cseppet. És utána vigyorog. :)

Próbáld meg anyatejjel adni, kiskanálból. Az első időszakban nekünk is volt sírás, aztán megszokta. Idővel jobb lesz, hidd el! :)

2011. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 18 hónapos lesz.De én is mindig kiskanálból adtam neki,tápszerrel.Semmi gond nem volt.
2011. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisztivan ***** válasza:
Én rögtön a szájába cseppentettem és utána cicire.Csak az elején kellett kicsit"erőszakoskodnom"a szájnyitással.Már 1 éves és ha meglátja már tát is.Sose volt hasfájásos vagy sírásos probléma.Nem lehet hogy nem a vigantollal van baja hanem az eljárással hogy beadod neki?Csak találgatok.
2011. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!