Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok fáradt ha vigyázn...

Miért vagyok fáradt ha vigyázni kell a babámra? Más is van igy?

Figyelt kérdés
Leülök vele foglalkozni, de negyed ora után olyan állmosság tör rám, hogy szinte ájulásig vagyok,pedig nem vagyok elötte fáradt. Más is van igy? ugy szegyellem magam miatta.
2011. szept. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is előfordul,sőt,volt,hogy elbóbiskoltam.
2011. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már azt hittem, hogy velem van a baj.....

Köszi a választ, megnyugtat hogy nem vagyok egyedül.

2011. szept. 4. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is fáradt leszek és én is szégyellem magam miatta!! Pl. elkezdek neki mesélni, és folyton ásítanom kell közben, ásítva mondom ki a szavakat. Pedig én sem érzem magam álmosnak előtte, és még csak azt sem tudom mondani, hogy hú mennyit játszottam a gyerekemmel, hogy elfáradtam! Tök gáz.
2011. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor vagyok én is így ezzel. Játszom a lányommal és közben meg 'majd eldőlők. Volt, hogy fekve játszottam vele és kb 1-2 másodpercre el is aludtam... :(... akkor gyorsan felpattantam és igyekeztem magamhoz térni. Nem vagyok rá büszke.
2011. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sokszor el is bóbiskolok játszás közben. Én azért, mert alapjába véve nem szeretek, és tudok játszani. Meg a 8hónapos kicsimmel most amúgy se lehet nagyon, mert mindent megnéz, szájába vesz, aztán 2perc után kúszik a másik dolog után. Csak addig érdekli valami, amíg el nem éri. Aztán megunja. Én nem szégyellem magam emiatt. Biztos vagyok benne, hogy egy év múlva már fogunk tudni rendesen is játszani.
2011. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én azért szégyellem magam mert kisfiam 17 hos, de ennek ellenére nem tudom vele magam lefoglalni, nem tudom mit kezdjek vele, mert ö sokszor megy a maga dolgára. Tudom többet kéne vele foglalkoznom, de sajnos tapasztalatom sincs, se testvérem nem volt, se ismerös kisbaba, igy nem tudok vele sokmindent kezdeni. Bezzeg a mamám egész nap csak huzza viszi, ugy irigylem, hogy ö ilyen.
2011. szept. 5. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!