Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet felkészíteni egy 6...

Hogy lehet felkészíteni egy 6 hetes babát a babaúszásra? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom 3 hótól viheted, orvosi igazolás kell róla, hogy a baba egészséges. 3 hó alatt nem fogadnak. Felkészítés: veszel úszópelust, esetleg kis köntöst stb. :-) Máshogy nem nagyon tudod. MAx ha 3 hósan el szeretnétek kezdeni, adhatnál neki néhány csepp Cebiont /C-vitamin/, hogy erősítsd az immunrendszerét. Na de erről kérdezd meg azért a dokit, mert mindjárt jönnek itt, akik keresztre feszítenek:-DD

Én adtam, igazi kis vasgyúró lett, mi most kezdjük az úszást, 5 hósan!

2009. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert valahol úgy hallottam, hogy a fürdetésekkor nem árt locsolgatni az arcát, hogy szokja a vizet, és a búvárreflexet alkalmazva, ne vegyen ilyenkor levegőt. Valami ilyesmire gondoltam.
2009. ápr. 20. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Mi járunk 3 hós kora óta...és jól hallottad igen fel lehet őket készíteni a babaúszásra!Meg tudod nézni a www.babauszas.com-on....de ott vannak olyanok is amiket nektek nem kell:):)Egyenlőre a locsolgatás a kis fejecskéjét!De előtte próbáld magát a nagy víz közeget próbálgassad.....engedj a nagy kádba vizet és mond neki h fürdünk v locsizunk-és ezt mindig mondjad majd neki és később ezt megszokja és tudni fogja mi jön utána!Fektessed a hátára majd a hasára a nagykádba és próbáld meg kiküszöbölni h hozzá érjen vmije a kád széléhez!aztán pár alkalom után már lehet a kis fejét locsolgatni de ezt kérdezzed majd meg az aktuális oktatótól!

Remélem segítettem!Mi nagyon élvezzük és nagyon sokat segít az úszás:):)

Remélem örömötöket lelitek benne!

2009. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. ápr. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!