Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós a lányom és nem eszik...

14 hós a lányom és nem eszik rendesen már több, mint egy hete! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdte, h nem ette meg a halat, utána a marha husit sem, majd mostanra már a cs.mellet i skiköpi.

De ue. van a régen szeretett ennivalókkal is pld. párolt cukkini, rakott zöldségek. Félek, h vashiányos lesz.

Banánt, puffasztott kölest, szendvicset -vajas-sajtos- eszi meg és joghurtot.

Foga jól van úgy látom. 12 van neki és nem produkál fogzási tüneteket.


2011. szept. 5. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 13 és fél hónapos, ő két hete nem hajlandó semmit enni. Ha csak közelít a kanál, rázza a fejét, tolja el a kanalat. Talán a nagy kánikula lehet az oka, mert egyébként nagyon jó evő volt.

Innivalót viszont elfogad, sőt nasit is (értem ezalatt az olyat, ami nem főtt étel, hanem csak egy-egy darab keksz)


Nem tudom a hosszan tartó kánikula-e az oka de én arra tippelek.

2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem a nagy meleg az oka. az én babám 1éves, az elmúlt hetekben csak cicizett, vagy joghurtot evett...:)

tegnap óta kezdett rendesen ennni újra

2011. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!