Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is nyűgös...

Másnak a babája is nyűgös volt ma?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt az, pedig számítottam rá.Ma este elérte az országot egy hidegfront, ha a tied nyűgös volt, simán lehetett a fronttól.Még újszülött volt, amikor a védőnő felhívta a figyelmemet arra, hogy a babák többsége nyűgös, ha közeledik egy front, olyankor semmi nem jó.És ha ideér, megnyugszanak.Hát, ez nálunk így is volt eddig, de lassan egy éves lesz, már nem annyira pici, egyre kevésbé érzi meg az időjárás változást.
2011. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányom fél éves, eddig mindig gyilkos hangulat volt nálunk a frontoknál. Ma annyi volt, hogy a szokásos 2x1,5 óra helyett 2x30 percet aludt nap közben. De így sem volt nyűgös szerencsére.
2011. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10 hetes babám 3x 10 percet aludt ma, és sehol nem maradt meg...nyűglődött...és 4x evett...:((( Végre elaludt...
2011. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónaposom kiakasztott.Hajnalban már jól elcseszte a napomat,2x kelt,ebből 1x másfél órát fenn kurottyolt:SNapközben persze hiszti,még ölben is,csak verte magát,mármint dühöngött,őrjöngött.Ha hidegfront van,teljesen kikel önmagából.Most mióta letettem aludni 2x kelt.Mi lesz itt még az éjjel...Bár adtam megelőzésképpen sedatifot,2x1-et.De ahogy olvasom,talán van remény h kinövi.
2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiam kb. 3 hónapos koráig volt durván frontérzékeny. Ma de. azt hittem beteg lesz, mert viselkedését a teljes érdektelenség uralta (sírás nélkül). Délutánra rendeződött - visszakaptam a nevetgélő, jókedvű kisfiamat! :)

6 hónapos

2011. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is arra számítottam, hogy ma nagyon nehéz, nyűgös napunk lesz, mert nagyon utálja a fiam a frontot, de nem. Semmi, gond nem volt vele, sőt az előző napokhoz képest ma kezdett rendeződni a viselkedése. 3 hós.
2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon, 6 hós
2011. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, pedig vártuk mi is a tornádót nála hiszen jön a hidegfront. :) viszont éjszaka felsírt hajnali háromkor, evett is, pedig ilyet már régóta nem csinált.
2011. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krisztivan ***** válasza:
Ha csak ma lett volna nyügi,de Ő már két nappal a front elött(mindegy melyik jön)nyüglődik.Utál aludni már kicsi kora óta,de ilyenkor óránként fönt van éjszaka is.Ma a2X1 órás nappali alvása csak 1X1 óra lett.Folyamatosan a nadrágomat húzza hogy üljek lemellé játszani.1 éves fiam.
2011. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen csak anya volt jó pedig apa imádó,apa a mindene :) szegénykémnek a foga is jön most 4 hónapos kisfiú
2011. szept. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!