Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendszeresen adsz vigantolt a...

Rendszeresen adsz vigantolt a babádnak? Mással helyettesíthető?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, de már elfogyott a vigantol, kb. 6 hónapos korában, azaz már vagy egy hónapja nem kapott, mivel szóltam a dokinak hogy szeretnék íratni, erre leoltott, hogy annak még kell lennie nem fogyhatott el! Másodszor is mentem kérni, és akkor sem írt, és közölte, hogy nyáron különben is elég 2 naponta adni. Most már nagyon aggodóm, hogy valami baja lesz a babának, mert nem adtam neki ilyen hosszú ideig. Már kap gyümölcsöket és tejpépet, amiben van minden vitamin, de azt se mindennap eszi, amúgy anyatejes és én egészségesen táplálkozom, csak remélem, hogy meg kap minden szükségeset. Szerintetek váltsunk gyerekorvost, vagy hogy legyen ez a vigantolos dolog? Amúgy tényleg én voltam béna, mert volt hogy 5-6 csepp is félrement, kiskanálból nem fogadta el. Mostanra már nyitja a száját, ha látja az üveget, de már elfogyot.
2011. szept. 5. 22:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 00:24!


Megkérdezhetem, milyen tanulmányból idéztél?


Embereken "nem szokás" (vagyis tilos) kísérletezni túladagolást!

Vagy ez egy állatkísérlet? (Az "alanyok"-ból ez nem derül ki...)

2011. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Innen másoltam:


[link]

2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy belinkelted!

(Sajnos ugyanott vagyok, semmi forrás nincs megjelölve, így ez tudományos szempontból nem ér semmit...)

Még csak arról sem találtam semmit, hogy ezt a "terhesség.com-ot ki "üzemelteti"... Vagy csak én nem találtam?


Az interneten sajnos boldog-boldogtalan írhat bármit, és ugyanannak az ellenkezőjét is...

2011. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
00:24! Csak olvasd el a Vigantolhoz tartozó tájékoztatót!
2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
vettél vény nélkül? nekem azt mondták vényköteles, na jó tényleg nem tudom mit irogatok ide, rég vehettem volna :S, most már nem csak bűntudtaom van, de még haragszom is magamra. :( csak hát első gyermekesként még az orvos, védőnő szava szent, legalábbis eddig mindent elhittem nekik...
2011. szept. 7. 10:52
 26/26 A kérdező kommentje:
voltam patikában, nem kaptam recept nélkül!!!
2011. szept. 7. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!