Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos mellszivot akarok...

Elektromos mellszivot akarok hasznalni azonnal, mert mellbimbom nagyon erzekeny. Tudom szules utan azonnal hasznalni? Mennyi ido utan, ha nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudod. Amúgy szoptattál már valaha? Ha nem azért próbáld meg először úgy, meg az jobb inger a tejtermeléshez is.
2011. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én mellem is nagyon érzékeny, és nem is tudtam mellszívót használni. A babát tettem mellre amilyen sűrűn csak lehetett, így hamar belövellt a tej, illetve utána csak kézzel tudtam fejni, úgy éreztem, hogy a mellszívótól leszakad a cicim. Azért szokták javasolni a mellszívót rögtön szülés után, hogy mielőbb legyen tej. Az érzékenység csökkentésére és védelemre vettem Avent bimbóápoló krémet, drága de bevált, és nem kell szopi előtt lemosni, bababarát.

2. babás 20 hkm

2011. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt ráteszed a mellszívót masszírozd be a melled,ne egyből szívasd...szoknia kell az érzést!
2011. szept. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elso baba lesz,meg nem szoptattam.nagyon erzekeny a mellbimbom,mindig is az volt,maris faj,szoval mell szivo.vajon attol is megereszkedhet a mell ugyanugy,mint a szoptatastol?
2011. szept. 6. 07:28
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
A mell a terhességtől ereszkedik meg nem a szoptatástól. Persze csak annál aki hajlamos rá. Ez ne legyen visszatartó erő a szoptatásban. S
2011. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
legyszi ne forgasd ki a szavaim utolso,csak mert erdeklodom.
2011. szept. 6. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a terhességtől ereszkedik meg és nem a szoptatástól,de a mellszívó ugyanaz,mintha a babád szopizna,úgyhogy semmit nyersz vele:(
2011. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a mellszívó jobban megviseli a mellet, mint a szoptatás. majd meglátod (fájdalomra gondolok).

én amúgy medela electric mini-t használtam.

2011. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hol látsz kiforgatást vagy akár rosszindulatot a hozzászólásomban? :(


A S betű csak ott maradt, akartam még írni, de kitöröltem csak az S véletlenül ott maradt, ha arra gondolsz.

2011. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyél Medela mini elektric-et, nagyon jó. Tudod rajta a szívás erősségét állítani. Először minden alkalommal tedd minimumon a cicidre és fokozatosan tekerd a maximum felé hogy szokja az igénybevételt a bimbó. Amikor még be se fog indulni a tejci tedd rá a babád a cicidre vagy a gépet pár percre így hamarabb lesz tejbelövelés.

Még egy jó tanács. Már most vegyél Garmastan kenőcsöt patikában ha kirepedne a bőr a bimbódon vagy fáj stb. kendd be vele, kicsi gézlapot tegyél rá és hagyd a bimbódon következő etetésig.

De ha bármikor kivéresedne, a tejet le kell akkor is fejni de a babának a véres cicit/tejet NE add mert vissza bukja, azt soha!

Egyszer nekem bevérzett, berepedt és sírva fejtem, burítottam ki. Bekentem, másnap reggel már csak sebes volt és véres nem, hála a kenőcsnek.

És bocs, nem riogatni akarlak de ezeket jobb tudni!

2011. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!