Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet összefüggés a dolgok...

Lehet összefüggés a dolgok között?

Figyelt kérdés
Augusztus 26-án született kisfiúnk egy nap híján a 42. héten,császárral.Engem vittek az örzőbe,azt mondták este felhozzák hozzám a drágát.Ehhez képest este a dokim jött szólni,hogy elvitték a fiam a koraszülött osztályra mert kapott egy kis méhen belüli fertőzést és adaptációs zavart észleltek nála.Legközelebb 28-án láthattam és akkor raktam elöször cicire,de csak szopizgatta.Utánna amíg bent voltunk rendszeresen jártam etetni,/3.-ig voltunk bent/de vagy üvöltött rajta vagy pedig szopizgatta és elaludt.Anyatej van fejem magam így adom neki,napi egyszer kell tápszer pótlás.A majd 2 nap miatt ami az elején kiesett kényelmesedett így el??
2011. szept. 6. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
mi ugyanígy jártunk,mint te.szombaton született a kisfiam,szerdán raktam először cicire.de a kis tündérem csak vigyorgott rajta,meg aludt.mikor hazajöttünk,egyre ügyesebb lett és belejött a szopiba.14 hónapos koráig szoptattam.türelem,menni fog.
2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a szituban teljesen mindegy, hogy mitől kényelmesedett el ill. az is mindegy, hogy szopizik-e vagy sem. Fejd neki, add üvegből ettől hátrány nem fogja érni. De nyilván gyengébb szegény, kicsiket szív és nem jön neki. hidd el, ha cumisüvegből adod az sem tragédia csak anyatejet kapjon. A csomagolása már mindegy. :)
2011. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!