Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos tápszert kell adnom a...

Sajnos tápszert kell adnom a babámnak, de még új ez az egész, hogy vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Ti milyen tápszert használtok?

Mennyibe kerül?

Mennyit eszik belőle?

Mennyit és milyet kell kakilnia?

Ha elmentek valahova hogy oldjátok meg az etetést?

minden tanács érdekel, köszönöm!


2011. okt. 8. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányom 6hós korától volt tápszeres. Milupa Milumil Optima HA-s tápszert evett,ami receptre 2200ft egy doboz.Ez dokifüggő ki melyiket ajánlja. Az változó volt,hogy mennyit evett meg. Most 14hós és még mindig nem tud 200ml-t egyszerre meginni,más baba meg 6hósan ennyit iszik.Kaki az napi 1-2szer volt. Ha mentünk valahova én vittem felforralt vizet kisüvegbe,meg a száraz cumisüvegbe kimértem a tápszert. Amikor kellett akkor csak összeöntöttem és kész volt. A vizet jó forrón raktam el kb.2órán át meleg maradt.Általában mindig evés után indultunk el,de mindig vittem magammal kaját,mert sose tudni.
2011. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kezdetektől Milupa Milumil Optima HA-s tápszert használunk. A gyerekdoki írja fel, 2200,-Ft. Általában egyszer-kétszer kakilt naponta, de volt, hogy egy nap kimaradt. Az, hogy mennyit eszik belőle attól is függ, mennyi idős.

Nagyon egyszerű megoldani az etetést. Mindenhova vittem magammal a cumisüveget, a tápszert, és egy kis termoszban meleg vizet. Bárhol, bármikor, max. 5 másodperc alatt össze tudod keverni, és már ehet is a baba :-))

2011. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!