Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyire hisztis a...

Kinek mennyire hisztis a gyermeke?

Figyelt kérdés
Az enyém szerencsére egyáltalán nem hisztis, egyedül, amikor nagyon fáradt! És ilyenkor ha leteszem aludni, nem bír elaludni, annyira túl hergeli magát! Forgolódik, mászik, ide oda vagdalja magát! Ha van, akinek még ilyen a gyereke, mit tud csinálni? Sokszor, főleg fürcsi után már annyira fáradt, hogy alig bírom elaltatni!
2011. szept. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés első felére tudok érdemben válaszolni: nagyon hisztis a fiam!!! Főleg most, hogy változik az idő, megőrülök. Most épp nagyon szófogadatlan, visszabeszél, és nagyon akaratos is... bár ez gondolom életkori sajátosság. Szóval most nagyon kivagyok a sok hisztitől. Az eddigi nevelésem most bukott meg és fogalmam sincs hogyan tovább.


A kérdés második fele. Ha fáradt, ha hisztis én akkor is csak berakom az ágyba és közlöm, hogy alvás idő van. Nyafog még egy ideig, de utána legyőzi az álmossága, szóval ebben a körben nem tudok segíteni.

Nem írtad mennyi idős. Enyém 2 éves 3 hónapos.

2011. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? mert enyém 2 éves így már tudom mi az a hiszti. ha annyira fáradt, hogy már NYŰGÖS akkor hozzátok előre a napirendeteket és fektesd előbb de ez még nem a hiszti, sajnos minden gyerek átesik a hisztikorszakon
2011. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy éves! Hiába hozom előre a fürdést, ha előbb fürdetem, akkor is tök fáradt lesz! Szerintem a pancsolástól fárad el, vagy már nem tudom, mire gondoljak! Mindig fürdés utáni öltöztetésnél veszem észre, hogy tök fáradt, és akkor kezdődik a nyafka idő! Tegnap előbb fürdettem egy órával, akkor is befáradt, letettem aludni, el is aludt, rá fél órájára meg felkelt, mintha kialudta volna magát, és a megszokott kis idejében aludt csak újra el, viszont akkor reggelig aludt már!
2011. szept. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!