Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a legkorábbi időpont...

Melyik az a legkorábbi időpont, amikor egy babának kibújhat ez első foga?

Figyelt kérdés
3 hós a fiam, de már nagyon látszik a fogának a helye, egyre jobban nyáladzik, és ma alul egy kis fehér pöttyöt vettem észre az ínyén. Bánthatja ilyen korán a foga?
2011. szept. 6. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 4 hónapos, kb. másfél hónapja folyik nagyon a nyála, az ínyén oldalt fehér csíkban látszik a foga, és ha megtapintom, akkor ott kemény és kidudorodik. Szokott is Neki fájni, rág mindent. Szerintem simán lehet Nálatok is már a foga.
2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, sőt, vannak olyan babák, akik már foggal születnek!
2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már pöttyöt is látsz és duzzadt is, akkor simán lehet a foga.

Szegénykét jó korán elkezdi kínozni.


(Ismerősöm kisfia foggal született. Szóval lehet extrém korai is a fogak érkezése)

2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeimnek 10 és 14 hetes kora közt bújt ki az elsö foga. De van olyan is, hogy egy gyrek foggal születik.
2011. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kereken 4 hónapos volt amikor az első kijött. De a bnőm fia őgy született, hogy alsó kettő kint volt. Azóta is csak az a kettő van meg neki, most 20 hónapos.
2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 3,5 hónaposan bújt ki az első foga, majd jöttek fokozatosan. Jó pofa volt, mert mindig a hó fordulóra volt eggyel kevesebb foga. Vagyis 5 hónaposan 4, 6 hónaposan 5 és így tovább. De 1 éves korára kijött 20.

Hála az égnek, én a nyáladzáson kívül nem tapasztaltam nála sem hasmenést, lázat vagy nyűglődést. Volt, hogy játszottunk és már csak azt láttam, hogy: hopp még egy fogacska!

2011. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom holnap után lesz 11 hetes,de már 3 hete úgy folyik a nyála,hogy előkét hord. Tegnap délután itatni próbáltam vízzel,de csak nyammogott a vízzel teli szilikoncumin, látszott rajta,h jól esik neki. Vettem is neki egy rágókát,de még nem sikerült bekapnia. :) Még nem látok semmit az ínyén...Anyukámnak 4 hósan volt foga,lehet nálunk hamarabb jön.
2011. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hósan jött ki az első foga a kislányomnak
2011. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kezecske. :)
2011. szept. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!