Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az UH szerinti kiírás vagy...

Mi az UH szerinti kiírás vagy időpont? Nekem csak az utolsó mensiből számoltak egyet 40. hétre és az első mozgásból számoltak másikat, ami előbb lejárt. Más időpontot nem mondtak.40hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is a nemvártól számolták,majd túlhordás után számoltak egy másikat,majd még egyet,mert a 40 hetet 28 napos ciklusra számolják nekem pedig 35 naposak voltak.
2010. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem muszály volt az uh alapján számolni, mert a terhességem előtt egy évig nem volt peteérésem, így menstruációm sem. Most a másodiknál pedig még nem jött meg az első szülés után, így nekem megint az ultrahangon mért méretek alapján állapítják meg a szülés várható időpontját.
2010. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!