Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakarámról vélemények?

Babakarámról vélemények?

Figyelt kérdés

Járókát nem veszek, mert az kicsi is, és nem nagyon van hová tenni. De arra gondoltam, hogy a szőnyegre, ahol amúgy is játszani szokott, veszek egy karámot. Van értelme? Ha elkezd kúszni-mászni, nem biztos, hogy a konyhakövön kéne csattognia amikor főzök (egy helység a konyha/étkező/nappali).

Szerintetek érdemes olyankor elkeríteni az ő kis birodalmát?


2011. szept. 7. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen szerintem az alapja ugyanaz, mint a járókának. Igen, én is ezen gondolkodok. Egyik ismerős család kölcsönbe kapott járókát, ők használták is, de mint írtad nagyon hamar kinőtte a gyerek. Kicsi volt már a tér. Viszont hasznosnak ítélték meg, mert vannak pillanatok, amikor ha beleteszed biztonságba tudod.
2011. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondoltam rá, mert ha mondjuk van valami dolgom, akkor most beteszem a kiságyba. De nem tudom, hogy ha már mászik, akkor mennyire értékeli a dolgot? Mert mikor elkezdett forogni, akkor nem tudtam otthagyni 5 percnél többre, mert tuti megfordult hasra, vissza meg nem ment, és ment a hiszti. :(
2011. szept. 7. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősék is arra használták, hogy ha pl: forró anyagot vettek ki bizonytalanul a sütőből, csengetett a postás, de igen rossz idő volt odakint, le kellett szaladni a pincébe 2 szem krumpliért meg ilyenek. Azt a néhány pillanatot kibírta a kiscsajszi, az anyukája biztonságban tudta. És a 2 perces dologból nem csinált 5-6 percet (mire a gyerekre terít valamit még kiszalad mag ilyenek).


Persze vádak is érték, hogy a járókában se hagyunk magára gyereket 1 percre sem, meg korlátozza a szabadságát.

2011. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
furán hangzik :), de nekem tetszik, ahogy leírtad. amire szeretnéd, arra tökélets
2011. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, csak az ajtóra tehető rácsot, a szobaajtóra tettem, és így az egész szoba az övé volt.
2011. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami ilyesmit szeretnék, de nem láttam sehol ezt a rácsos megoldást, csak magát a járókát. Nekünk is úgy van a lakás ahogy írtad és bizony forró olajnál nem szeretem ha ott van a baba, de az utazóágya már kicsi neki, régebben abban játszott vagy aludt a nappaliban, mert a szobája az emeleten van. Nem tudod hol lehet venni? Szerintem a mi helyzetünkben hasznos, az meg hogy korlátozza a gyermek szabadságát, nem is, tudom, szerintem inkább védelmet nyújt neki, és nem a nap 24 órájában lenne benne, mint az állatkerti állatok. ezeket a pszichó blablákat valamikor jobb figyelmen kivül hagyni, ha egy utópikus tökéletes világban élnénk, ahol nincs semmi káros és mindenki mindig boldog és elégedett akkor megértem ezt a gyerek lelki fejlődéséért fellépő reakciót, de amíg a szomszéd cigizik az ablak alatt, naponta 20x becsengetnek, pedig mondom hogy alszik a gyerek stb. én inkább a babakarám mellett szavazok. Bocsi kicsit eltértem a tárgytól.
2011. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Például egy ilyet. :)

2011. szept. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!