Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételes üvegcsékbe elrakhat...

Bébiételes üvegcsékbe elrakhatom fagyasztani a főtt zöldségeket?

Figyelt kérdés
Gondoltam bevásárolok mindenféle zöldséget amiket már ehet 6,5hónapos picibabám,megfőzöm(esetleg turmixolom is)és adagokban elrakom bébikajás üvegekben lefagyasztani.Lehet ezeket fagyasztani?Bírják?Vagy inkább fagyasztó zacsiba rakjam?De akkor mit csináljak ezekkel az üvegekkel?
2011. szept. 7. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az üvegeket dobd ki vagy tegyél el benne befőttet/lekvárt, fagyasztóba nem valók. Sokkal jobb, ha zacskóba teszed, az szinte nem foglal helyet, ráadásul nem is törik el, ha a fagyasztóból kivéve forró vízbe teszed, hogy hamarabb olvadjon fel.
2011. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a bébiételes üvegekbe lekvárt rakok(olyat,amiből nincs sok,pl narancslekvár,feketeribizli...stb) vagy fűszereket, vagy megfestem őket mécsestartónak és eladom...főtt zöldséget műanyag dobozban szoktam fagyasztani,de rakhatod zacsiba is...
2011. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!