Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos a kislányom és...

21 hónapos a kislányom és mindíg csak akkor szól ha már bepisilt vagy kakilt a peluspa! Hogy tanítsam meg neki hogy előtte kell szólni?

Figyelt kérdés
Ma is csak egy kisbugyit adtam rá hogy hátha szól ha pisilni vagy kakilni kell!Mondta is hogy kaka de rátettem a bilire és semmi.Inkább tartogatja és ahogy ráadom a pelust rögtön belekakil!Hogyan értessem meg vele hogy így nem jó?
2011. szept. 7. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is várd, hogy még szobatiszta legyen. Még nincs 2 éves. Ráérsz ezzel foglalkozni, mire óvodába megy.
2011. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy szól.a fiam is 21 hónapos,de ő inkább elszalad,pedig érződik,hogy van valami.
2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szabad erőltetni, ne vedd rá, nem érett meg még erre. majd tavasszal pár nap alatt szobatiszta lesz mert ő akar majd
2011. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk szem előtt van a bili, eleinte tetszett neki, rá is ült (ruhában, pelusban vagy anélkül, mindig meséltem, mit kell bele tenni, de ráhagytam. Aztán egy 40fokos nyári napon pucéran rohangált a kertben, a bilit is kitettem, ha van kedve ráül. Egyszer ráült, és sikerült bele pisi, aztán még egymás után 3*, nagyon tetszett neki (persze főleg az hogy én mennyire örülök), és lehúzhatta a wécét is. Lassan haladunk, nem is sürgetem, csak hagyom hogy felfedezze a dolgot. Kb két hónapja volt ez, azóta: a kaki főleg bilibe megy (csak akkor nem, ha nincs a közelben bili és/vagy nagyon "elfoglalt" amikor elkapja az ihlet. Illetve minden alvás előtt és után, vagy amikor öltöztetem és pelust is kell cserélni, ráül a bilire és belecsorgat, persze megy a pelusba is napközben. 23 hónapos, boldog vagyok, hogy ez így megy, és nem én akartam, hanem neki tetszett meg. Bíztatom, terelgetem, de elégedett leszek akkor is ha csak tavasszal v nyáron hagyjuk el végleg a pelust.
2011. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!