Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanítsam mászni? Kislányom...

Tanítsam mászni? Kislányom 8.5 hónapos. Fél éves sem volt és ült magától, kúszik, négykézláb hintázik.

Figyelt kérdés
Felülni nem nagyon tud egyedül és felállni sem, de már szinte csak állni és kézen vezetve menni akar, Mit tegyek? Ne segítsek neki és tanuljon csak mászni?
2010. szept. 30. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha négykézláb hintázik, akkor mászni is fog, nyugi. De miért vezetgeted?
2010. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor fel akar állni nyújtja a kezét és aztán nem kapaszkodik meg a kiságyban vagy másban hanem keresi a kezemet és szinte húz hogy sétáljunk.
2010. szept. 30. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt akartam írni, amit első válaszoló. Kúszás és hinta után nagyon hamar jön a mászás. Nem erőltettétek az ülést és a járást? Ha még nem áll fel magától, nem szabadna mennie sem.
2010. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erőltettük, már hasból húzta volna fel magát, sokáig visszatartottam de amikor engedtem neki már magától tudott ülni. Nem szeretném siettetni a járást sem, szeretném ha mászna is. Remélem még rontottam el.
2010. szept. 30. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek után fog mászni 1-2 héten belül.
2010. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!