Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sürün szivjam ki a...

Milyen sürün szivjam ki a babám orrrát?

Figyelt kérdés

Sajnos elkapta tölem a náthát, és kicsit be van dugulva az orra. Szivom neki az orszivo-porszivival a legkisebb fokozaton. Álltalában minden szopi elött kiszivom neki, hogy tudjon enni. elég ez? Csöppentek az orrába is amit a doki kiirt patikai orrcseppet!

de ájjszaka szegény megint felkel arra hogy nem kap levegöt, de ha akkor szivom ki neki, már nem igazán alszik vissza. :-((

Jol csinálom, vagy másképpen kéne??? És nagyon sir, és fesziti magát amikor kiakarom neki szivni az orrocskáját.

4 honapos most a baba!


2009. ápr. 21. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig úgy csináltam a babámnál, hogy minden szopi előtt kiszippantottam neki. Este adj neki orrcseppet, amit irt a doki, reggel, meg nappal csak tengervizeset, attól nem szárad ki a nózija. Ha éjjel hallod, hogy nagyon szürcsög, vagy nem kap levegőt, csak akkor zaklasd a porszival. Remélem tudtam segiteni:)
2009. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól csinálod.

Minden evés és alvás előtt szívd ki, majd cseppents, hogy fel tudjon szívódni.

Éjjel, ha nem alszik, próbálj előbb cseppenteni, hátha feloldja és visszaalszik. Ha nem, szívni kell, mert baj lehet.

Nekem van egy szájjal szívható orrszívó, ez csendesebb, de hatásos, éjjel azzal szoktam . Patikában lehet kapni, szokták reklámozni is a tévében

2009. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!