Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elérhető hogy pár nap...

Tényleg elérhető hogy pár nap alatt leszoktassam a hintázásról?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon úgy néz ki,hohy babám 3 hónapos és csak úgy tud elaludni megnyugodni ha hintáztatom.Ezért sehova nem tudunk vele menni mert nincs hinta:(

A védönőm azt mondta mindenképp le kell szoktatni ami pár nap alatt leküzdhető de elég kemény pár nap lesz.Aztmondta haggyam sírni,tegyem ide tegyem oda és előbb utóbb megnyugszik...Valaki van vagy volt hasonló problémában?Nem tudom elhinni hogy sikerülhet.


2011. szept. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 3 hónapos, annyira még nincs hozzászokva mint mondjuk egy 8 hónapos. Keress a hinta helyett valami más megoldást: ringatás, babakocsi, sétálgatás, melléfekvés, cicin altatás, bármi. Tényleg pár nap, hidd el. Ha ott vagy vele, nem fog úgy nyafizni.
2011. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen..babakocsi..álmom hogy vele és a kisfiammal is eltudjunk menni sétálni...de a sarki boltig nem jutunk el sírás nélkül..nem tudunk sehova menni...karomba nem tudom megnyugtatni csak sír sír..probáltam hidd el mindent helyette de mindig csak a hintába nyugodott meg:(
2011. szept. 7. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha magadra kötöd?
2011. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most még sikerülhet. Később már kevésbé...

Most még picike, megszokja előbb-utóbb az új helyzetet.

Később viszont nagyon nehéz lenne, és még jobban ordítana, már tudatosan!

2011. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarom agyon analizálni a dolgot, de nem lehet, hogy valami fizikális oka van, hogy ennyire sírós, nem bírja a (gondolom vízszintes) babakocsit, míg a kissé emelt hintában megnyugszik? Nekem erről egyből az ugrott be, hogy nem refluxos?

Ne haragudj, tényleg nem okoskodni akarok, és cáfolj rám nyugodtan, ha tévedek, mert nagyon keveset tudok a körülményekről. De megomondom őszintén ilyen szintű hintafüggésről még nem hallottam ,és egyből az jutott eszembe, talán konkrét oka van, és azt kellene megtalálni.

2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kezdtétek el hintában altatni, mert már előtte se ment neki a babakocsiban-kiságyban... Szóval nem a hinta itt a "probléma" szerintem, és ezért én nem hiszem, hogy pár nap alatt le lehetne szoktatni róla csak úgy.

Én arra keresnék inkább valami megoldást, választ, hogy miért pont a hinta jó neki... Nekem is a reflux jutott eszembe, mint az előttem válaszolónak. Akkor lehet segítene, ha picit megemelnéd egy takaróval mondjuk a hátát a babakocsiban.

2011. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyem nyolc honapos, szinten a hintaban alszik el napkozben, majd 10 perc utan atviszem a kisagyaba. Este nem hintazik, siman elalszik a kisagyban. Ha nem otthon vagyunk, akkor alszik az autoban vagy a babakocsiban.

Nalunk az a helyzet, hogy allandoan mozog, magyaraz, maszik, mindig dolga van, mindent meg kell neznie. De tenyleg nem nyugszik, mar teljesen leizzad, de meg mindig megy. Volt 2 olyan honap, hogy nem aludt napkozben semmit. Egyszer rajottunk, hogy a hintaban legalabb kicsit lazit, es el is tud aludni. Azota is ez van, engem nem zavar. Ha nem otthon vagyunk, es nincs hinta, nem szokott baj lenni.

2011. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Refluxos?nem látok más tünetet rajta ami erre utalna.A védönő azt mondta várjam meg a 3 hónapo 1 hét múlva tölti be,és ha akkor is ilyen nyügi lesz akkor kezdjem el a hintáról leszoktatni mert akkor elmúlik a hasfájás,ha esetleg az van neki.Tehetetlennek érzem magam már..
2011. szept. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!